Woensdag 26 juni: Film “Black Butterflies”

Black Butterflies is een door het publiek en pers geprezen levens- en liefdes epos over het veelbewogen leven van de Zuid-Afrikaanse kunstenares Ingrid Jonker, treffend gespeeld door Carice van Houten.
De grote liefde in haar leven, schrijver Jack Cope, kan haar niet het geluk en de gemoedsrust geven waar ze naar op zoek is. En met haar vader Abraham Jonker (Rutger Houwer), een rechtse minister voor de National Party tijdens het door Ingrid verfoeide apartheidsregime, heeft zij een moeizame relatie.
Langzaam maar zeker stevent Ingrid af op haar noodlottige keuze om een einde te maken aan het leven, dat ze zo lief heeft maar niet aankan.
Een schitterende rol voor onze twee Nederlandse top acteurs Carice en Rutger 

Zoals altijd bent u vanaf 19.00 uur weer welkom in d’n Inloop en starten we na een kopje koffie om 19.30 uur met de film. En dat alles voor € 5,–.

In de maanden juli en augustus stoppen we even met het vertonen van films.
Op woensdagavond 11 september 2019 pakken we de draad weer op.
Ik wens jullie allen fijne vakantiemaanden toe.
Herman