Woensdag 19 december: Film Musical “Mamma Mia”.

Als u de uitvoering van deze bijzondere musical op 12 december in het Beatrix theater in Utrecht heeft gemist of de uitvoering met Merel Streep in een hoofdrol wilt zien kom dan op woensdagavond 19 december naar d’n Inloop.

Een swingende musical opgenomen in 2008 op enkele schitterende eilanden in Griekenland.
Gedragen door de wereldsterren Merel Streep en Pierce Bosma en de onsterfelijke popsongs van ABBA .

Het aanstaande bruidje Sofie wil haar vader vinden voordat haar grote dag aanbreekt. Bij het stiekem lezen van het dagboek van haar moeder, ontdekt zij, dat een van de drie grote liefdes van haar moeder haar vader moet zijn. Zonder medeweten van haar moeder nodigt zij de drie mannen uit. 

Merel Streep schittert meer dan ooit met haar acteer- dans- en nu ook met haar zangtalent. Een prachtige musical, die vele prijzen heeft gewonnen. Echt genieten dus !!!!

Na afloop sluiten we het seizoen 2018 af met een gratis drankje en de bekende knabbeltjes. Ik kijk er tezamen met u naar uit.

Zoals altijd bent u vanaf 19.00 uur weer welkom in d’n Inloop en starten we na een kopje koffie om 19.30 uur met de film. En dat alles voor € 5,–.