Woensdag 11 december: Film ”Diana”.

De film Diana stamt uit 2013 en is gebaseerd op het boek “Diana her last love”.

De film concentreert zich op de laatste twee jaar van het leven van de prinses, wanneer ze inmiddels gescheiden is van Prins Charles. De film beschrijft hoe ze de Brits-Pakistaanse hartchirurg Hasnat Hahn leert kennen en hem neerzet als de liefde van haar leven. Ze ontmoeten elkaar regelmatig in het geheim en weten de roddelpers daarbij op slinkse manieren te ontwijken.

Diana leeft door haar relatie met Khan op en gaat zich geïnspireerd door hem inzetten voor het opruimen van landmijnen. Kahn kan echter niet omgaan met de constante druk van de paparazzi. De relatie wordt verbroken en Diana zoekt haar toevlucht bij de miljonairszoon Dodi Al Fayed om haar liefdesverdriet te verwerken. Dit wordt haar enkele weken later fataal, wanneer zij in Parijs een dodelijk ongeluk krijgt .

Een mooie, realistische film, die een inzicht geeft in een deel van het leven van deze mooie en bijzondere vrouw

Zoals altijd bent u vanaf 19.00 uur van harte welkom en starten we na een kopje koffie om 19.30 uur met de voorstelling. En dat alles voor € 5,–.

De laatste filmvoorstelling van 2019 met na afloop een sfeervolle en gezellige afsluiting van het filmjaar 2019.