Dinsdag 25 juni : Zandsculpturen te Garderen.

Maak een reis om de wereld op ’t Veluws Zandculturenfestijn in Garderen en ervaar de mooiste plekken, herkenbare vakantiesituaties, tropische eilanden, en de mooiste dieren op aarde…allemaal van zand!!!
Buiten zijn er tal van zandbeelden, maar ook binnen kun je terecht voor prachtige zandcreaties die allemaal in het teken staan van een reis om de wereld, ook een enorme skyline van maar liefst 18 meter met de beroemdste gebouwen ter wereld.
Dit is dus een bijzonder dagje uit, er zijn terrasjes, winkeltjes en de mooiste tuindecoraties.

Prijs: € 46.-, bus- lunch en entreekaartje inbegrepen.

10.00 u. Vertrek bij d’n Inloop
11.30 u. ontvangst in Garderen waar wij de lunch gebruiken (soep en broodjes).
16.45 u. ongeveer terug in Berlicum.
Deze reis kan alleen doorgaan bij minimaal 25 deelnemers.

Voorlopig alleen maar aanmelden vóór 1 juni .

In de volgende Nieuwsbrief laat ik weten of er voldoende belangstelling is.
Aanmelden: kbojanine@kpnmail.nl of bellen 073-5032036.